KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12486013

nr 1248 6013

Oidentifierad konstnär. Blomsterförsäljerskor. Signerad "Hartwig". Olja på duk, 53x67

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:59:17

9/4 13:19:09 1      100 kr
15/4 19:57:43 2      Vinnande bud